Tarnetingimused

Tänu meie unikaalsele ülemaailmsele võrgule võime me lilled kõikjal maailmas kohale viia mõne tunniga!

Tulenevalt erinevatest ajavöönditest ja tavapärastest tööaegadest eri riikides, saab samal päeval kohaletoimetamise tagada vaid järgmistel tingimustel:

  • Teie tellimuse täitmine sõltub tellimust täitva riigi pühadest ja lahtioleku aegadest.
  • Me ei garanteeri kohaletoimetamist laupäeva pealelõunal, pühapäeviti ja riigipühadel.
  • Tellimuse kohaletoimetamine on võimalik ainult Fleurop-Interflora liikmespoe tavapärasel tööajal.
  • Me anname kohaletoimetamise kellaaja garantii vaid matuste ja pulmade puhul.
  • Tellimuste puhul haiglasse, palun märkige võimalusel osakonna ja palati number. Tellimuse kohaletoimetamine garanteeritakse ainult haigla vastuvõtulauani.
  • Tellimuste puhul hotellidesse, palun märkige toa number ja külalis(t)e nimi (grupp, paar jne). Tellimuse kohaletoimetamine garanteeritakse ainult hotelli vastuvõtulauani.
  • Tellimuste kohaletoimetamist telklaagritesse, sõjaväeosadesse, laevadele, sadamatesse ja lennujaamadesse ei saa garanteerida.

Palun kontrollige hoolikalt, et kohaletoimetamise aadress ja telefoninumber oleksid täielikud ja õiged. Me ei vastuta hilinenud kohaletoimetamise või kohale mitte toimetamise eest, kui selle põhjuseks on vale või ebatäpne aadress.

Eritellimuste või soovide puhul võtke palun meiega ühendust. Lillede kohaletoimetamine konkreetsel kellaajal on võimalik eelneval kokkuleppel meie klienditeenindusega.

Kui lillede saajat ei ole kohal, siis jätab lillepood teate ja püüab lillede saajat telefoni teel kätte saada. Kui lillepoel ei õnnestu lilli kohale toimetada ega 24 tunni jooksul lillede saajat leida, siis teavitab lillepood meid kättetoimetamise ebaõnnestumisest ja teid informeeritakse kas telefoni või e-posti teel, et tellimust ei olnud võimalik kohale toimetada. Kui saaja ei ole kohal, siis võib tellimust kohaletoimetav lillepood jätta lilled usaldusväärse kolmanda isiku (näit naabri, administraatori, uksehoidja, matusebüroo vms) kätte. Sama kehtib ka muude asjade kohta, mille saatmine on eraldi kokku lepitud (kaardid, kingitused jmt).

Kui lillede saaja keeldub põhjuseta lilli vastu võtmast, siis tuleb arve täielikult tasuda.

Kohaletoimetamise hinnad

8,50 €
Enamikesse Eesti piirkondadesse saatmisel
12-16 €
Välismaale saatmisel
Kaugematesse piirkondadesse saatmise korral võib rakenduda lisatasu.